ЗСУ підірвали БМП з десятком окупантів під Авдіївкою

Бійці 53-ої окремої механізованої бригади Збройних сил України імені князя Володимира Мономаха під Авдіївкою знищили бойову броньовану машину російських окупантів разом з екіпажем та десантом (разом десяток осіб), які штурмували наші позиції.

Про це повідомили служба зв’язків з громадськістю підрозділу та об’єднаний пресцентр Сил оборони Таврійського напрямку, оприлюднивши одне й те саме відео, зняте безпілотним літальним апаратом.

Бойова машина піхоти (так ББМ підписана на ролику) швидко їхала по польовій дорозі, аж раптом сильно вибухнула і зупинилася. Що саме її вразило, не вказано і нам неясно.

Поки БМП диміла, з неї вилізали вцілілі інтервенти. І тут вона вибухнула ще раз, причому набагато потужніше. У загарбників не було шансів на виживання.



Подпишитесь на новости

 

Video >>

Газовая атака в Сирии унесла жизни сотни людей. США и ЕС назвали виновных: видео первых минут

04.04.2017 - 21:46
Варварские методы войны в Сирии шокируют весь цивилизованный мир. Сегодняшняя химическая атака просто беспрецедентна. Удар, в результате которого было высвобождено токсичный газ, был осуществлен по городу Хан Шейхун в центре ...