ЗСУ підготувалися до оборони Часового Яру

Сили оборони готові до захисту містечка Часів Яр в тринадцяти кілометрах від окупованого Бахмута. Про це сьогодні заявив блогер і наш захисник, який воює на цій ділянці фронту і веде Телеграм-канал «Бахмутський Демон».

«Ми готові до оборони Часового Яру. Чи готові орки помирати далі пачками, побачимо», — такий оптимізм дає надію на те, що агресор таки не дійде до міста, адже надійна захисна лінія допоможе його спинити.

Раніше «Бахмутський Демон» і його фронтові побратими, констатуючи повільне просування окупантів у напрямку населеного пункту, нарікали на те, що фортифікаційні споруди біля Часового Яру, м’яко кажучи, залишають бажати кращого.

Тим часом речник Генерального штабу Збройних сил України Павло Ковальчук розповів, що минулої доби Сили оборони на Бахмутському напрямку відбили дві атаки інтервентів: біля  Оріхово-Василівки та Кліщіївки.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

На Винничине гражданин Турции сжег автобус: видео

26.10.2017 - 17:09
Днем 26 октября в Немировском районе загорелся автобус, следовавший в Одессу. По предварительной версии, причиной происшествия стало возгорание в моторном отсеке. Судя по всему, гражданин Турции, управлявший транспортным средством, просто ...

Изобрели матрац, который уведомляет о супружеской измене (видео)

15.04.2016
Испанцы изобрели матрац, который уведомляет ...