ЗСУ підбили три танки окупантів на Курахівському напрямку

Танк, бойову броньовану машину та автомобіль російських окупантів знищили бійці Сил оборони чотирнадцятого грудня на Курахівському напрямку.

Ще два танки і три ББМ загарбників на даній ділянці фронту за вказаний час були пошкоджені (виведені з ладу) нашими захисниками. Таким чином, ворог втратив взвод танків і більше взводу ББМ.

При цьому втрати агресора в особовому складі склали «лише» 33 чоловіки вбитими і пораненими. Це, до речі, чи не найменший показник за останній час з цієї однієї з самих гарячих ділянок.

Про це у відповідній оперативній інформації, оприлюдненій на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, повідомив пресцентр Генерального штабу Збройних сил України:

«На Курахівському напрямку ворог не полишає спроб прорвати нашу оборону поблизу населених пунктів Сонцівка, Старі Терни, Зоря, Курахове, Лисівка, Єлизаветівка, Ганівка та Успенівка». 

Всього на напрямку відбулося 42 боєзіткнення.



Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Савченко на юбилее Гордона зажигательно станцевала под песню Сердючки: видео

22.10.2017 - 12:24
Похоже, Надежда Савченко всерьез задумывается над тем, чтобы стать столичной светской львицей. По крайней мере, первые движения в этом плане она уже сделала. Нардеп и телеведущая эффектно вытанцовывала перед сценой ...

Новозеландцы смогут заправлять автомобили пивом

21.08.2015
Теперь новозеландцы могут заправлять свои ...