ЗСУ підбили БМП з окупантами під Водяним

Ракетно-артилерійські підрозділи Сил оборони за перші вісімнадцять годин 24 квітня уразили зенітно-ракетний комплекс та дві станції радіоелектронної боротьби російських окупантів.

Про це в вечірньому зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, повідомив Генеральний штаб Збройних сил України.

В свою чергу, народний депутат і волонтер Юрій Мисягін оприлюднив відео знищення ворожої бойової машини піхоти БМП-2 з десантом поблизу окупованого Водяного (між Донецьком і Авдіївкою).

Ролик знято безпілотним літальним апаратом, який коригував вогонь по БМП-2. Видно, як після прямого влучання п’ять інтервентів вискочили з машини, але не всі змогли втекти. Після другого прямого влучання кілька з них лишилися лежати на землі. Також, вірогідно, що не всі змогли вибратися з БМП.

Стандартно в БМП вміщається два члени екіпажу та сім десантників.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Установлен новый рекорд по сборке кубика Рубика: видео

10.03.2018 - 23:21
Специалист по робототехнике Бен Кац и разработчик программного обеспечения Джаред Ди Карло создали робота, способного собрать кубик Рубика за 0,38 секунды. Американские специалисты создали робота, который собирает кубик Рубика за ...

Зафиксирована эффективная работа «третьей силы» на Светлодарской дуге: видео

14.06.2018
Волонтерский фонд «Повернись живим» обнародовал ...

В Норвегии сняли на видео изумрудное северное сияние

24.02.2018
Норвежская обсерватория в городе Сенья ...