ЗСУ під Вугледаром розбили роту морпіхів ЗС РФ

В боях під Вугледаром наші захисники повністю разом з військовою технікою знищили окрему розвідувальну роту (сто чоловік), придану командуванням окупантів до 155-ої окремої бригади морської піхоти тихоокеанського флоту Росії.

Про це з посиланням на дані розвідки на своїй офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» повідомив Генеральний штаб Збройних сил України:

«…Українські підрозділи, які боронять рубежі в районі Вугледару, нещодавно «радо» зустріли окупантів та перетворили на справжнє пекло їхнє тимчасове перебування на нашій землі…»

В свою чергу, опозиційний до Міноборони і Пригожина рашист і терорист Ігор Гіркін (Стрєлков) написав, що загарбникам не вдалося з наскока захопити Вугледар, а зараз вони перебувають у вкрай невигідному становищі:

«…ЗСУ укриті в бетонних підвалах і мають можливість коригування артилерійського вогню на значну відстань навіть без використання технічних засобів».


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Ляшко и Мосийчук подрались в Раде с охранником Медведчука: видео

15.11.2016 - 13:42
В стенах украинского парламента произошла драка. Олег Ляшко и Игорь Мосийчук подрались с человеком в камуфляже. Охране ВР удалось быстро прекратить драку. Сам Ляшко пояснил, что человек в камуфляже — ...

Три способа слепить красивые вареники (видео)

25.12.2015
Излюбленная еда украинцев – вареники. ...