ЗСУ під Бахмутом знищили чотири САУ і п’ять РЛС окупантів

На Бахмутському напрямку артилеристи Збройних сил України знищили дві 203-міліметрові самохідні артилерійські установки «Піон» і ще дві 152-мм САУ «Гіацинт» російських окупантів.

Про це сьогодні на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» заявила пресслужба командування Сил спеціальних операцій Збройних сил України, оприлюднивши відповідне відео, змонтоване з кадрів, знятих безпілотними літальними апаратами.

Крім САУ наші гармаші розбили станцію радіоперешкод «Р — 325У», станцію радіоелектронної боротьби «Леєр», дві радіолокаційні станції П-18 «Малахіт» та РЛС «Каста — 2Е2».

Це улов за тиждень лише одного з підрозділів аеророзвідки ССО ЗСУ, який знайшов «жирні» цілі і скоригував артилерійський вогонь по ним. 



Подпишитесь на новости

 

Video >>

Четверо спринтеров подожгли шины на входе в офис телеканала Интер (видео)

02.06.2016 - 16:56
Телеканал Интер регулярно подвергается нападкам всевозможных активистов.  Периодически ему достается за конкретные ляпы в эфире, периодически просто за то, что «Интер» считается чуть ли не основным «оппозиционным» ресурсом, и его связывают ...

Появилось видео выплаты денег активистам возле Рады

14.07.2017
Нардеп Антон Геращенко выложил у ...

«Реал» разгромил «Ювентус» в 1/4 ЛЧ: видео фантастического гола Роналду

03.04.2018
Мадридский «Реал» фактически обеспечил себе ...