ЗСУ перетворюють Кліщіївку в цвинтар окупантів

Російські загарбники здобули незначне просування в районі ущент знищеного частково окупованого села Кліщіївка південніше Бахмута на Краматорському напрямку.

Про це о 15:27 повідомив наш захисник, який воює на цій ділянці фронту (здається в районі сусіднього Часового Яру) і веде Телеграм-канал «Бахмутський Демон»: «На Кліщах орки трохи рухаються».

У свою чергу, блогер і лейтенант Збройних сил України з позивним Алекс у своєму телеграм-каналі «Офіцер» о 15:27 взагалі визнав, що агресор, вірогідно, рано чи пізно захопить Кліщіївку.

Однак Сили оборони свідомо контролюють цей процес, уже перетворивши село на велику «братську могилу» інтервентів, а згодом воно стане суцільним цвинтарем:

«…В руїнах суцільна сіра зона, яку періодично намагаються взяти під контроль орки, завдяки вилазкам смертників-байкерів чи інших голодранців. Поки успішо стримуються артою та аеророзвідкою. Проте орки мають просування потроху, по декілька метрів в день, але мають… Нам поки вигідно і зручно вбивати їх в тих завалах, але скоріше за все взяття під контроль Кліщіївки орками — питання часу та декількох гір трупів кацапів».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

«Динамо» выиграло у «Шахтера»: видео гола

22.07.2017 - 22:37
Киевское «Динамо» наконец-то сумело собраться и выиграть у своего главного соперника на внутренней арене. «Шахтер» на своем поле (в Харькове) был бит с минимальным счетом 0:1. На 46-ой минуте Гармаш подал ...

Крыса принимает ванну

20.10.2015
Домашняя крыса принимает ванну. ...