ЗСУ отримали нову зброю на Бахмутському плацдармі

Франція поставила ЗСУ важку зброю, яка зараз нищить окупантів під Бахмутом

На Бахмутському напрямку російські окупанти продовжують «зосереджувати основні зусилля на веденні наступальних дій». Про це сьогодні у вечірньому зведенні вже традиційно заявив спікер Генерального штабу Збройних сил України Олександр Штупун.

Тим часом видання «The Telegraph» стверджує, що Франція поставила Україні 120-міліметрові (важкі) міномети «MO-120-RT61», які зараз використовуються саме на Бахмутському напрямку.

Сподіваємося, що цих мінометів досить багато, адже передана раніше Заходом артилерія поступово виходить з ладу і занадто повільно ремонтується. В результаті ворог знову має перевагу.

Тим часом, авторитетний український укладач фронтових мап «deepstatemap.live» на своїй актуальній мапі зафіксував певне просування агресора вперед під Бахмутом. Дивись скріни карт від п’ятого (передостаннє оновлення) і сьомого грудня, на останньому ми стрілочкою символічно позначили район, де це сталося.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

ДНР применила танки: видео

17.04.2018 - 15:11
Ранее мы сообщали о тяжелых обстрелах со стороны российско-террористических формирований в районе Горловки. Враг бил начиная с вечера и до утра. Особенно серьезному обстрелу подвергались позиции ВСУ возле Зайцево, что ...

В Харькове избили участников Марша равенства: видео

15.09.2019
В Харькове 15 сентября впервые ...

Изобрели матрац, который уведомляет о супружеской измене (видео)

15.04.2016
Испанцы изобрели матрац, который уведомляет ...