ЗСУ отримали нові безпілотники Bayraktar

Компанія Baykar безкоштовно передалa для допомоги Збройним силам 2 безпілотники Bayraktar TB2. Про це сьогодні повідомило ГУР Міноборони України.

Взагалі, якщо на початку повномасштабного вторгнення Байрактари майже щоденно фігурували у зведеннях з фронту, то потім цей потік інформації припинився. Про успіхи Байрактарів почали повідомляти обмежено. Більше того, були підстави вважати, що ворог частину з них зумів збити.

На початку листопада 2022 року стало відомо, що всі три турецьких БПЛА «Байрактар», які наша країна отримала безкоштовно в рамках акції фонду Сергія Притули, працюють і б’ють ворога на фронті.

Притула тоді показав відео, на якому «Байрактари» знищують російські танки. Нагадаємо, в рамках великого збору коштів українці перерахували фонду Притули 600 мільонів гривень. Але власник компанії Baykar Makina передав безпілотники безкоштовно. Їх було названо «Трясця», «Ковінька» та «Халепа».

Були ще Байрактари від Литви і Польщі… Плюс їх закупляв Фонд «Повернись живим».

Сподіваємося, більшість цих ударних дронів і зараз є на озброєнні ЗСУ і працюють без зайвого розголосу.

 


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

РПЦ сделала заявление по бюсту от Поклонской: видео

07.03.2017 - 16:15
Похоже, даже священнослужители не знают, как обуздать «предприимчивую» Наталью Поклонскую. После заявления «няшной» экс-прокурора Крыма, а ныне депутата Госдумы, в РПЦ собрали целую комиссию, чтобы обследовать бронзовый бюст императора Николая ...

Яблоки, запеченные с медом и орехами видеорецепт

30.10.2015
Чтобы укрепить иммунитет, воспользуйтесь энергетическими ...