ЗСУ отримали Джавеліни, якими масово нищать окупантів

Судячи з усього, зі Сполучених Штатів Америки до Сил оборони припливли, прилетіли та приїхали великі партії американських протитанкових ракетних комплексів «Джавелін».

Принаймні новинний Телеграм-канал «Донбас Оперативний» о 17:12 повідомив: «Почали надходити на фронт у великій кількості ПТрК FGM-148 Javelin. Вони активно використовуються проти ворожої техніки у Вовчанську та на інших гарячих ділянках».

Він оприлюднив відео, на яких наші захисники влучно стріляють з «Джавелінів» по російським окупантам у прикордонному містечку Вовчанськ на півночі Харківської області.

У свою чергу, блогер і лейтенант Збройних сил України з позивним Алекс у своєму телеграм-каналі «Офіцер» повідомив, що артилерійські бригади ЗСУ нарешті почали отримувати більше снарядів. А на початку літа скорочення їх дефіциту відчують і механізовані бригади ЗСУ.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Виннице сильный пожар на заводе «Барлинек»: видео

30.01.2019 - 21:48
В одном из цехов завода «Барлинек» в Виннице около семи часов вечера начался пожар. Очевидцы сообщают, что перед возгоранием слышали хлопок. Прибывшие на место спасатели в течение часа локализовали пожар, ...

На Донбассе уничтожены позиции террористов: опубликовано видео

02.02.2019
Офицер Вооруженных сил Украины Анатолий ...

ВСУ отбили мощный штурм оккупантов и нанесли врагу урон: видео

13.06.2018
Пресс-центр Объединенных сил заявил, что ...