ЗСУ організовано відступили з Бердичів

Можна зітхнути з полегшенням – Сили оборони, ядро яких складає 47-а окрема механізована бригада Збройних сил України, організовано відступили з мішка напівоточення в районі села Бердичі на Авдіївському напрямку.

Це означає остаточну окупацію самого населеного пункту, що після стрімкого просування загарбників в районі сусіднього Очеретиного є найменшим злом. Про це у своєму Телеграм-каналі повідомив авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState»:

«Кацапи захопили Бердичі…  Сили оборони ведуть ар’єргардні бої. Утримувати лінію зіткнення в нинішньому вигляді неможливо, тому відхід з північних околиць села є вимушеною мірою. Але найголовніше — це збереження особового складу».

Відповідні зміни він зробив на своїй актуальній мапі, позначивши велику втрачену територію червоно-коричневою штриховкою. А ми червоними стрілочками умовно позначили місця розширення сірої зони в наш бік.

Повторимося, це один з неминучих наслідків провалу ЗСУ і значного успіху інтервентів в районі Очеретиного.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Савченко на юбилее Гордона зажигательно станцевала под песню Сердючки: видео

22.10.2017 - 12:24
Похоже, Надежда Савченко всерьез задумывается над тем, чтобы стать столичной светской львицей. По крайней мере, первые движения в этом плане она уже сделала. Нардеп и телеведущая эффектно вытанцовывала перед сценой ...

«Третья сила» нанесла эффективный удар по оккупантам Донецка: видео

27.05.2018
Лидер Украинской Добровольческой армии Дмитрий ...