ЗСУ організовано відступили в районі Очеретиного

Російські окупанти помітно просунулися вперед західніше нещодавно окупованого селища Очеретине на Покровському (донедавна офіційно Авдіївському) напрямку.

Про це сьогодні повідомив авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState», позначивши втрачені території, на яких за вчора вже встигли закріпитися загарбники, червоно-коричневими штриховкою і пунктиром.

Ми ж, у свою чергу, червоними стрілками умовно вказали місця відчутного розширення сірої зони в наш бік – в напрямку вільного села Сокіл.

Тим часом пресцентр Генерального штабу Збройних сил України у зведенні станом на 22:00 минулої доби, говорячи про Покровський напрямок, фактично визнав необхідність відступу:

«На окремих ділянках ситуація вимагає від наших військ проведення маневру. Силами оборони вживаються заходи для відсічі ворогу та стабілізації обстановки».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Новогодняя подборка смешных видео собрала миллионы просмотров: видео

01.01.2017 - 17:57
Рождество и Новый год — это праздники, когда случаются чудеса. И чудачества. YouTube-канал FailArmy недавно подобрал и выложил для просмотра подборку таких забавных и смешных новогодних видео. Назвали ее Christmas Fails. ...

Офицер СБУ получил крупную взятку: видео

27.04.2018
НАБУ опубликовало видео оперативной съемки ...

Кролики, спящие в стаканах, — видео для релаксации

13.01.2016
Обычно кроликов содержат в клетках. ...

Белка попыталась спрятать желудь в шерсти собаки: видео

18.02.2017
Помните белку из мультика «Ледниковый ...