ЗСУ одним ударом знищили 92 окупанти

Одразу зазначимо, сталося це два місяці тому. Збройні сили України завдали ефективного ракетного удару по російських окупантах, які готувалися до «виконання бойового завдання» в одній з лісосмуг у Донецькій області. Вдалося знищити 92 інтервентів зі 120 присутніх.

Про це минулої ночі повідомив Телеграм-канал «russia no context», який висвітлює відео та фотоматеріали, зроблені російськими окупантами. Сама подія сталася начебто вісімнадцятого листопада 2023 року.

На ролику загарбник проводить «екскурсію» по місцях «бойової слави»: «Осталось 28 парней из 120». Каже, що було три прильоти: один в полі, два в посадці. На відео і світлинах видно більше півдесятка одиниць знищеної ворожої техніки.

Варто зауважити, що, швидше за все , під «ракетним» ударом загарбники мають на увазі реактивні системи залпового вогню типу HIMARS. Також можна припустити, що висока ефективність удару викликана сильним скупченням інтервентів, наприклад, під час шикування.



Подпишитесь на новости

 

Video >>

Битва за молоко, между котом и козленком (видео)

12.03.2016 - 19:58
На этом видео разгорается настоящая битва. Битва за молоко, между котом и козленком. Не проявляя особой агрессии, они пытаются перехватить друг у друга бутылку с соской. ...

Белка очень хочет орех, но боится взять

26.12.2015
Ведет себя как женщина на ...

В США опять свирепствуют торнадо, — есть разрушения (видео)

03.02.2016
После серии ударов декабрьской стихии, ...