ЗСУ одним снарядом знищили дві вантажівки з окупантами
Бійці 15-ої окремої бригади артилерійської розвідки «Чорний Ліс» Збройних сил України скоригували влучний постріл одним снарядом, який завдав великих втрат російським окупантам.
Про це служба зв’язків з громадськістю підрозділу повідомила на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», оприлюднивши відповідне відео, змонтоване з кадрів, відзнятих розвідувальним безпілотним літальним апаратом.
Його оператори вистежили «жирну» ціль та скоригували влучний постріл з невказаної зброї. В коментарі зазначено: «Високоточним ураженням ліквідували склади та концентрацію особового складу противника».
На ролику ми бачимо, як велика кількість інтервентів завантажує дві вантажівки, припарковані біля складу одна поруч з іншою. І саме в цей момент їх накрило потужним вибухом.
Подпишитесь на новости
























