ЗСУ неочікувано атакували передові позиції окупантів

Бійці другої роти 23-го окремого стрілецького батальйону 63-ої механізованої бригади Збройних сил України мінують позиції російських окупантів за допомогою наземного безпілотного дрону, а тоді в слушний момент дистанційно підривають «закладки».

Наші захисники оприлюднили відповідне відео, змонтоване з кадрів, відзнятих безпілотним літальним апаратом. Ми бачимо, що робот під’їжджає впритул до ворожих окопів, залишаючи там «подарунки». 

Можна припустити, що дрон працює досить тихо. На відміну від вибухів, які породжують його закладки. Зрозуміло, що така машинка надзвичайно корисна у встановленні протитанкових мінних полів в самих неочікуваних для загарбників місцях.

Раніше було багато інформації про те, що обидві сторони використовують дистанційне мінування, особливо часто інтервенти це робили за допомогою спеціальних реактивних систем залпового вогню. Однак це досить сліпий метод.

Більш точково скидають  різноманітні міни безпілотні літальні апарати, наприклад батальйону ЗСУ «Птахи Мадяра» на Херсонському напрямку. Схоже, що вищезгаданий наземний «жучок» їм не поступається.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Как из подручных предметов сделать подставки и держатели для кухни

02.09.2016 - 20:27
Сейчас, даже самый простенький, аксессуар для кухни стоит сотни гривен, но зачастую без него не обойтись. Как быть, если денег нет, а то и попросту жаль их на это тратить? ...

LG представила холодильник с Windows 10

02.09.2016
На двери холодильника расположен большой ...

Мусор из Львова продолжают разбрасывать по всей Украине: видео

23.05.2018
У села Барвиновка Новоград-Волынского района ...