ЗСУ не дали окупантам закріпитися на позиціях у Красногорівці

Російські загарбники нещодавно підтверджено просунулися в районі окупованого з 2014 року Донецька. Про це в сьогоднішньому звіті про ситуацію на фронтах в Україні, серед іншого, без деталей повідомили експерти американського Інституту вивчення війни (ISW).

Нагадаємо, на цій ділянці фронту нещодавно загарбники прорвалися на південно-східні околиці містечка Красногорівка. Можливо саме це мав на увазі ISW?

Тим часом Телеграм-канал «Оперативний ЗСУ» розповів про фрагменти боїв у Красногорівці: «Внаслідок хоробрих дій солдатів, росіяни не змогли закріпитись на зайнятих позиціях».

Бійці 109-ої окремої бригади територіальної оборони Збройних сил України на двох американських автомобілях «Хамві» під’їхали впритул до захоплених ворогом будинків, ведучи інтенсивний кулеметний вогонь по ним.

Таким чином вдалося подавити вогонь загарбників з будівель. Скориставшись цим, інші бійці підбігли, закинули в вікна будівель вибухівку і встигли втекти назад. Коли ж «Хамві» почали тікати, «подарунки» підірвали.

Однак пори вищевказане твердження «Оперативного ЗСУ», вже кілька днів поспіль інші інтервенти відстрілюються з інших будинків. Навіть з руїн, які залишаються після ударів нашої авіації – один з таких роликів показав пресцентр оперативно-стратегічного угрупування військ Хортиця. 


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Кошка снимает котенка с дерева

29.11.2015 - 19:29
Кошки, как правило, мамы хорошие. И если их детеныш, сдуру, залез на дерево, не рассчитав своих сил, они всегда его снимут. Ранее мы публиковали видеосюжет о том, как солдат пытался ...

Разработаны самовосстанавливающиеся шины (видео)

10.10.2015
Прокол, разрез или разрыв шины, как ...

«Уезжай отсюда»: в России Путину устроили обструкцию. Видео

15.03.2018
В российской Махачкале школьники кричали ...