ЗСУ наступають з двох напрямків на Сватово

На північній ділянці фронту (Куп’янський та Лиманський напрямки) минулої доби російські окупанти вели оборону та обстрілювали з танків та артилерії райони Кислівки, Табаївки, Крохмального, Берестового і Вишневого Харківської області та Новоселівського, Стельмахівки, Макіївки, Площанки, Ямполівки та Білогорівки на Луганщині.

Про це в ранковому звіті Генерального штабу Збройних сил України, оприлюдненому на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», зокрема, повідомив його спікер Олександр Штупун.

Цікаво, що майже всі вказані ним населені пункти звільнені, тільки Площанка досі вважається окупованою. Одначе характеристика «в районі» не дозволяє нам стверджувати, що відбулося й її звільнення.

Також інтригує авторитетний укладач фронтових карт  «Deepstate»: «На Сватівському напрямку — тривають бої в районі Куземівки. Ворог, побоюючись нашого прориву біля Сватового, стягнув додаткові людські ресурси». При цьому на своїй мапі ресурс позначає Куземівку окупованою. І знову ж таки, що в даному випадку означає «в районі»?


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Video >>

Бизнесмен из Горловки рассказал о том, что творят оккупанты на Донбассе: видео

27.10.2017 - 20:04
Выехавший из Горловки в 2015-ом году бизнесмен Вадим Минзюк рассказал украинскому волонтеру и журналисту Денису Казанскому о том, как в его родном городе захватывали власть сначала отбросы общества, а затем ...

В чем польза холодного душа

30.09.2015
Все знают, что холодный душ, ...