ЗСУ накрили базу окупантів на Херсонщині

Збройні сили України вразили базу російських загарбників в окупованому селі Великі Копані Херсонського району Херсонської області (23 кілометри від найближчої вільної території на правому березі Дніпра).

Першим про це повідомив Телеграм-канал СРОК (смерть російським окупантам и колаборантам): «Розмістили техніку коло складських приміщень і автозаправної станції… Думали замаскуватися, але не вийшло – український спротив бачить все…».

Тобто удар навели партизани. Однак його деталі незрозумілі. На відео, оприлюдненому «СРОКом», видно тільки пожежу біля АЗС, відзняту з вікна поруч проїжджаючої машини.

У свою чергу, Телеграм-канал «russia no context» згодом ту саму подію прокоментував трохи інакше: «Результат прильоту по заправці, де російські солдати розвантажували допомогу…».

На оприлюдненій ним фотографії, зробленій, очевидно, одним з інтервентів, видно задимлені бронеавтомобіль і вантажівку, але не ясно, чи вони ушкоджені.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Дубль Месси принес «Барселоне» победу над «Реалом»: видео голов

24.04.2017 - 00:35
«Барселона» догнала «Реал» в турнирной таблице чемпионата Испании (правда, у последнего есть матч в запасе), вырвав в принципиальном очном поединке гостевую победу со счетом 3:2. Роналду после пяти мячей в ЛЧ ...

Depeche Mode запустили клип в стиле «Города грехов»: видео

10.02.2017
Исключительно в черно-белых тонах снят ...