ЗСУ на Бахмутському напрямку гостро бракує артилерії

Захисники Часового Яру гостро потребують термінового посилення артилерійської підтримки, інакше важкі ближні бої перейдуть з околиць міста в житлову забудову, що означатиме великий успіх російських окупантів.

Про це о 13:08 у своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер» повідомив Станіслав Бунятов (Осман) – блогер і боєць 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» 5-ої бригади Збройних сил України, яка воює на цій ділянці фронту:

«Зараз наш напрямок займає трагічне перше місце по кількості бойових зіткнень на фронті…».

Попри шалений наступ загарбників, Станіслав не вірить, що їм вдасться захопити містечко до дев’ятого травня, однак зрозуміло, що при нинішніх розкладах воно буде втрачене. Надія на резерви і появу артилерійської підтримки.

Також Осман натякнув на вкрай важку ситуацію з сусіднім селом Іванівське. А раніше сьогодні про кепські справи у Часовому Яру писали інші наші захисники.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Динамо в ЛЕ вырывает суперволевую победу у Партизана: видео голов

29.09.2017 - 00:26
Во втором туре Лиги Европы киевское «Динамо» в Белграде при пустых трибунах сумело продемонстрировать характер и не просто отыграться, проигрывая после первого тайма 0:2, но и вырвать победу! «Партизан» явно ...

Полковник ВСУ перешел на сторону ДНР: видео

28.12.2016
Как известно, Шевченковский райсуд Киева арестовал ...

Пехотинцы ВСУ встречают врага на окраине Донецка: видео

06.10.2017
Военное телевидение Украины показало передовые ...