ЗСУ мають успіхи на Луганщині, – Гайдай

Протягом перших вісімнадцяти годин двадцятого грудня російські окупанти намагалися покращити тактичне положення на північній ділянці фронту – на Куп’янському (Сватівському) і Лиманському (Кремінському) напрямках.

Про це, серед іншого, в вечірньому звіті Генерального штабу Збройних сил України, оприлюдненому на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», розказав його спікер Андрій Ковальов.

Він не пояснив, чим закінчилися ворожі спроби, але вказав, що ворог обстрілював з танків і артилерії, в тому числі, Площанку, Червонопопівку і Діброву. Це є вагоме свідчення того, що дані села звільнені. Інакше навіщо б агресор їх обстрілював?

Зазвичай речники ГШ ЗСУ перед переліком населених пунктів вживають приставку «в районах», яка не дозволяє зорієнтуватися, хто їх контролює. Але в цьому випадку верше чітко сказано, що ворог вів вогонь безпосередньо по Площанці, Червонопопівці і Діброві.

Мабуть, авторитетний укладач фронтових карт «deepstatemap.live» вже завтра зробить відповідні зміни, але поки що на його карті ці села все ще окуповані. 

Вперто свідчить про наступ ЗСУ на цьому фронті голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай: «До Кремінної нам залишилося декілька кілометрів, але просування йде повільно через щільну замінованість території. Поблизу Діброви та Стельмахівки росіяни намагалися контратакувати – нічого в них не вийшло. У найближчі дні очікуємо активізації бойових дій і, як наслідок, приємних новин».

А також голова військової адміністрації Сєверодонецького району Роман Власенко: «Навколо Кремінної ситуація покращилася на нашу користь. Триває розвідка боєм на цих напрямках. У районі Кремінної ЗСУ мають більше успіхів та перспектив. Дорога Р-66 перебуває під вогневим контролем ЗСУ. Окупаційні підрозділи, які розташовані у Кремінній та Рубіжному, вже мають проблеми з логістикою».

І Телеграм-канал «Донбас Оперативний»: «ЗСУ провели кілька вдалих маневрів. Ворог відступив від Серебрянського лісництва до Кремінної».


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

В Москве неизвестный напал на Ани Лорак и поцеловал: видео

12.06.2017 - 13:55
Украинская певица Ани Лорак продолжает ездить в Россию, где регулярно посещает различные мероприятия и, собственно, выступает. Во время своего последнего визита в Москву с ней случился конфуз. Фанат вроде Виталия ...