ЗСУ мають успіх під Кремінною

Минулої доби наші захисники відбили атаки російських окупантів в районах населених пунктів Новоселівське і Стельмахівка  Луганської області. Про це в ранковому звіті Генерального штабу Збройних сил України заявив його речник Олександр Штупун. На жаль, з таких зведень важко скласти уявлення про ситуацію на фронті.

Голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай традиційно трошки прикрашає ситуацію, але без конкретики: «Біля Кремінної тривають важкі бої… Бойовики гинуть там сотнями… В разі втрати Кремінної вся лінія оборони росіян на Луганщині буде порушена… Успіх на цій ділянці фронту на боці ЗСУ».

Військовий аналітик і укладач фронтових карт «DeepState» більш конкретний: «Тривають позиційні бої на південний захід від Кремінної та в районі Площанки». При цьому він вперто відмовляється визнавати звільнення нашими захисниками сіл Площанка, Червонопопівка, Піщане, Діброва під Кремінною.

Хоча, наприклад, інший авторитетний укладач фронтових карт – «liveuamap.com» — вважає, що ці населені пункти вже звільнені, дивись скріни мапи. А це справді суттєво ускладнює оборону ворогом Кремінної.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Участок Марин Ле Пен атаковали голые девушки из Femen: видео

07.05.2017 - 12:42
Французские последовательницы некогда популярного движения Femen обнаженной грудью пытались протестовать против кандидата в президенты страны Марин Ле Пен. Свою акцию активистки провели на том избирательном участке, где должна была голосовать ...

Сутки из жизни Винницы уложили в 12 минут: уникальное видео

28.02.2017
Сотрудник Департамента информационных технологий Винницкого ...

В Швеции применили авиабомбы для тушения пожара: видео

27.07.2018
Истребители могут быть полезны не ...

Перевернулась фура с водкой, — у жителей окрестных сел праздник

24.10.2015
В Саратовской области водитель грузового ...