ЗСУ мають успіх під Кремінною

Минулої доби наші захисники відбили атаки російських окупантів в районах населених пунктів Новоселівське і Стельмахівка  Луганської області. Про це в ранковому звіті Генерального штабу Збройних сил України заявив його речник Олександр Штупун. На жаль, з таких зведень важко скласти уявлення про ситуацію на фронті.

Голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай традиційно трошки прикрашає ситуацію, але без конкретики: «Біля Кремінної тривають важкі бої… Бойовики гинуть там сотнями… В разі втрати Кремінної вся лінія оборони росіян на Луганщині буде порушена… Успіх на цій ділянці фронту на боці ЗСУ».

Військовий аналітик і укладач фронтових карт «DeepState» більш конкретний: «Тривають позиційні бої на південний захід від Кремінної та в районі Площанки». При цьому він вперто відмовляється визнавати звільнення нашими захисниками сіл Площанка, Червонопопівка, Піщане, Діброва під Кремінною.

Хоча, наприклад, інший авторитетний укладач фронтових карт – «liveuamap.com» — вважає, що ці населені пункти вже звільнені, дивись скріни мапи. А це справді суттєво ускладнює оборону ворогом Кремінної.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео, как пес Макрона сходил по-маленькому на камин в Елисейском дворце

23.10.2017 - 15:04
Президент Франции Эммануэль Макрон как бы в шутку сказал, что вид министров спровоцировал неадекватное, хотя и вполне естественное поведение его пса Немо. Во время официальной встречи хозяина с членами правительства ...

Бойцы АТО добыли крутой боевой трофей: видео

20.02.2017
Военные показали трофей, добытый с ...