ЗСУ ліквідували під Бахмутом чотири тисячі «вагнерівців»

Три сотні поранених найманців російської приватної військової компанії Вагнера доставлено до п’ятнадцятої міської багатопрофільної лікарні Луганська (розташована на західній околиці обласного центру — в Ювілейному). Оскільки більшість з них є носіями інфекційних захворювань СНІД, сифіліс, туберкульоз та пневмонія, лікарі начебто відмовляються надавати їм медичну допомогу.

Принаймні, про це в ранковому звіті Генерального штабу Збройних сил України, розміщеному на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, розповів його речник Олександр Штупун.

Тим часом, американський Інститут вивчення війни (ISW) в останньому зведенні про російсько-українську війну, зокрема, заявив, що на Бахмутському напрямку вбито понад чотири тисячі вагнерівців, ще десять тисяч поранені.

При цьому російські антипутінські активісти (наприклад, воєнний експерт Руслан Лєвієв) припускають, що загальні втрати ПВК Вагнера тільки серед ув’язнених складають до сорока тисяч.

На свіжій фотографії показане чергове місце збору своїх трупів російськими окупантами. Ми нарахували мінімум п’ятнадцять тіл.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Загадочная смерть певицы Лоалвы Браз, подарившей миру «Ламбаду»: видео

19.01.2017 - 19:42
Трагедия в Бразилии. В населенном пункте Сакуарема (штат Рио-де-Жанейро) найдено обгоревшее тело мегапопулярной певицы Лоалва Браз, которая в 1989 году взорвала всю планету песней «Ламбада». Скорее всего, как полагает полиция, певицу убили. ...

ВСУ ликвидировали под Донецком вражеского снайпера: видео

15.02.2019
Пресс-центр Объединенных сил в предварительной ...

Масштабная авария в Киеве: видео

23.09.2017
В Киеве произошла массовая авария. ...