ЗСУ ліквідували дві роти окупантів і не пускають ворога у Табаївку

На Лиманському (Кремінському) і Куп’янському (Сватівському) напрямках минулої доби бійці Збройних сил України ліквідували 228 інтервентів (дві роти і взвод) і знищили 75 одиниць їх військової техніки.

Про це розповів начальник пресслужби оперативно-стратегічного угруповання військ Хортиця Ілля Євлаш. Також він заперечив твердження про те, що окупанти захопили село Табаївка на південному фасі Куп’янського напрямку.

При цьому Євлаш дав зрозуміти, що населений пункт не підконтрольний і Збройним силам України – за нього йдуть важкі бої, зокрема артилерійські дуелі. В цілому ворог веде наступ, Сили оборони захищаються.

Очевидно, ситуація залишається такою, якою її описав кілька днів тому авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState»: ворог зайшов в Табаївку, однак був змушений відступити з неї.

Річ у тім, що це маленьке село знаходиться в болотистій низині між двома «гірськими хребтами» на заході і сході від нього. Саме на цих висотах і облаштували свої передові позиції обидві сторони.

Позитивом є те, що після справжнього ворожого прориву нашої лінії оборони, що призвело до втрати Крохмального і великої території довкола, наразі ситуація на цій ділянці стабілізована.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Резня в финском городе Турку: появилось видео

18.08.2017 - 18:40
В Финляндии произошел теракт — в городе Турку неизвестный мужчина набросился с ножом на прохожих, в результате чего один человек погиб. По данным посла Украины в Финляндии Андрея Олиферова, ранены восемь человек.  ...

В Украине построили дамбу, которая блокирует подачу воды в Крым: видео

30.04.2017
Украина улучшила положение фермеров Херсонской ...

Дженнифер Лопес на 48-летие надела «голое» платье: видео

24.07.2017
Популярная американская певица Дженнифер Лопес ...