ЗСУ контратакували окупантів на півдні Бахмута

Протягом перших вісімнадцяти годин 23-го березня російські окупанти не полишали спроб захопити Бахмут, в якому тривають постійні позиційні бої. Поруч наші захисники відбили атаки загарбників в районах населених пунктів Олександро-Шультине та Васюківка.

Про це в вечірньому зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, доповів Генеральний штаб Збройних сил України.

Паралельно Телеграм-канал «Донбас Оперативний» розповів про ситуацію в Бахмуті більш детально:

«Вагнера пішли в активний наступ на Хромове (на північний захід від Бахмута), після того, як ЗСУ їх відкинули (вчора). Наразі наступ йде з двох напрямків, попередньо без змін.

В районі Собачівки і Будьонівки (південь самого міста) контратакуємо. Біля вулиці Корсунського найбільш важкі бої зараз. Маємо там перемінний успіх. ЗСУ з усіх сил намагаються стримувати противника.

Південніше Іванівського (на південний захід від міста) йдуть активні бої. За сьогодні вагнера намагались прорвати оборону ЗСУ близько 5 разів. Наразі без змін, також активно контратакуємо на цьому напрямку».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Киеве на бульваре Верховной Рады взорвали Lexus: видео

10.06.2018 - 01:05
К счастью, никто не пострадал, но предпосылки были… В столице на бульваре с Верховной Рады вспыхнул автомобиль Lexus. Вскоре прогремел взрыв. Машина полностью выгорела. То, как она горит, удалось снять ...

«Александрия» вела в счете, но проиграла «Динамо» 1:4: видео голов

02.04.2017
Подопечные Реброва практически в течение ...

Появилось видео отражения мощной атаки «русских» на позиции ВСУ

13.06.2018
Пресс-центр Объединенных сил заявил, что ...