ЗСУ контратакували й відкинули окупантів північніше Бахмута

Російські окупанти продовжуюь наступ на Бахмутському напрямку, де минулої доби наші захисники відбили ворожі атаки в районі населених пунктів Васюківка, Берхівка, Бахмут.

Про це в ранковому звіті на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, заявив Генеральний штаб Збройних сил України.

В свою чергу, Телеграм-канал «Донбас Оперативний», який перекладає англомовних воєнних блогерів і OSINT-дослідників, в підсумках за двадцяте лютого написав:

«На Бахмутському напрямку без змін. Майже всі напрямки перейшли в позиційність. У ПВК Вагнера була спроба покращити свої позиції в районі Іванівнського – пішли за «Москвою». Локальні бої в Собачівському районі, Забахмутка та м’ясокомбінат (окраїни самого Бахмуту). На півночі Бахмуту ЗСУ майже цілий день контратакували, переважно локальні контратаки. Берхівка – вдалось відкинути ПВК Вагнера з лісопосадки».

Український військовий експерт і авторитетний укладач фронтових мап «DeepState» у звіті за двадцяте лютого написав:

«Кацапи посилюють тиск на Берхівку та Ягідне, тривають бої біля цих сіл. В місті Бахмут тривають вуличні бої. На півдні від Бахмута ворог тисне в бік «літачка». Кацапи намагалися просунутися в бік Дружби, Дилівки та Білої Гори. Бої тривають. Крім того, посилився мінометний вогонь противника».

За останні три дні «DeepState» не зафіксував суттєвих змін лінії фронту на Бахмутському напрямку. 


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Федецкий получил удар кулаком по лицу от фаната «Карпат»: видео

21.09.2017 - 11:27
Вчера фанаты львовских «Карпат» устроили настоящий дебош в Ивано-Франковске, где проходил матч Кубка Украины. Очередное поражение команды от соперника , который ниже по классу, вывело их из себя. Пострадал в ...

Первый в мире электровелосипед без цепи, — Mando Footloose (видео)

17.11.2015
Концепт инновационного электрического велосипеда Mando ...