ЗСУ готують нові наступи

Українські військові готують наступ уперед на окремих напрямках. Про це заявив президент Володимир Зеленський під час відеозвернення у четвер, 24 листопада.

Він зазначив, що відповідне питання розглядалося на Ставці головнокомандувача.

«Звичайно, дуже уважно й детально розглянули на Ставці ситуацію на передовій. Як би не було складно, на всіх напрямках тримаємо ключові рубежі. Наші хлопці хоробро обороняються. І є напрямки, на яких готуємо просування вперед», — сказав глава держави.

За словами Зеленського, ЗСУ фіксують, як окупанти намагаються перекидати додаткові сили, наші військові роблять все, щоб їх «відмінусувати».

Також президент готовий розглянути варіанти невійськового повернення Криму, однак закликає не втрачати час на варіанти, які не передбачають деокупації півострова. Про це вже Зеленський сказав в інтерв’ю Financial Times.

«Я розумію, що всі спантеличені ситуацією та тим, що буде з Кримом. Якщо хтось готовий запропонувати нам шлях щодо деокупації Криму невійськовим шляхом, я буду тільки за… Якщо рішення [не передбачає] деокупацію і [Крим] є частиною Російської Федерації, ніхто не повинен марнувати на це свій час. Це марна трата часу», — сказав президент.


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Video >>

В Японии после запуска рухнула ракета: опубликовано видео

30.06.2018 - 21:31
Неудачей завершился запуск ракеты в Японии. Через считанные секунды после запуска она на мгновение зависла прямо над стартовой площадкой в городе Таики в префектуре Хоккайдо. Затем рухнула на землю и взорвалась. ...

Установлен рекорд парковки задним ходом (видео)

14.11.2015
Британец Алистер Моффат установил рекорд ...

В морозы винничан согреют спасатели: видео

06.01.2017
Заместитель губернатора Василий Броварник во ...