ЗСУ ефективно знищують тили окупантів на Херсонщині

Бійці Сил оборони знищили дві бойові машини піхоти російських загарбників, які вони начебто добре замаскували у лісі біля частково звільненого села Кринки на лівому (окупованого) березі Дніпра у Херсонській області.

Про це у своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер» о 13:04 повідомив блогер і боєць 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» 5-ої бригади Збройних сил України Станіслав Бунятов (Осман).

Також він стверджує, що ЗСУ артилерійським вогнем і дронами-камікадзе з правого вільного берегу відбивають у інтервентів бажання до наступальних дій:

«На Херсонському напрямку смажимо русню 24/7 та ефективно вибиваємо глибокі тили. Концентрація наших ударних БПЛА та артилерії достатня, щоб орки всерйоз навіть не задумались про відбиття Кринок, а тим паче за форсування Дніпра… Ворожа арта живе не більше 3 днів, наші «очі» літають на правому березі всюди. Від Каховки до Голої Пристані орки бояться пересуватися навіть на легкових автомобілях».

І попри все це: «Нашим піхотинцям стояти (на лівому березі) дуже складно, логістика бажає бути кращою».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Производство автомобилей на 3D-принтере запустят в ближайшее время

09.11.2015 - 12:44
На выставке SEMA компания Local Motors показала прототип будущего серийного автомобиля LM3D Swim. Маленькое багги на 75% изготовлено с помощью технологий 3D-печати. Американцы из Local Motors мечтают стать первыми в ...

Опубликованы видео и аудио с киллерами Геращенко

23.01.2017
СБУ опубликовала запись переговоров двоих ...