ЗСУ досягли успіху під Бахмутом

Важливі успіхи у ЗСУ є в Донецькій області. А саме на Бахмутському напрямку.

Про це в вечірньому зверненні до народу сказав президент, відзначивши, що мова йде про знищення російських окупантів.

«Фронт. Відзначу бахмутський напрямок. 3-тя і 5-та окремі штурмові бригади, штурмова бригада Національної поліції «Лють», 92-га окрема механізована бригада. Є успіхи у знищенні окупантів, важливі успіхи. Я дякую вам, воїни», — сказав Володимир Зеленський.

Нагадаємо також, що сьогодні ввечері  в районі залізничного вокзалу в окупованому з 2014 року Донецьку сталася сильна пожежа, про що з посиланням на місцевих жителів повідомили місцеві ТГ.

Вокзал практично не функціонує з початку окупації, на його території загарбники обладнали чимало військових баз. А саму залізницю вони використовують переважно для постачання інтервентів.

При цьому залізничний вокзал розташований на північно-західній околиці Донецька і перебуває в зоні досяжності широкого спектру озброєння Збройних сил України.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

ВСУ разгромили вражескую ДРГ и взяли в плен террориста: видео

22.02.2019 - 09:16
«РЕАЛ» ранее сообщал о разгроме спецназовцами Вооруженных сил Украины в районе Бахмутки вражеской диверсионно-разведывательной группы, четверо боевиков которой были ликвидированы, а один взят в плен. «5 канал» показал сюжет с ...

Винницкая судья Лариса Ковальчук стала звездой Интернета: видео

25.05.2017
Кандидат на должность судьи Верховного Суда ...