ЗСУ досягли успіху на Бердянському напрямку

На Бердянському напрямку (стик Донецької і Запорізької областей) минулої доби російські окупанти здійснили безуспішні спроби відновити втрачене положення в районі нещодавно звільненого Старомайорського.

Про це в ранковому зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, повідомив Генеральний штаб Збройних сил України.

Тим часом волонтер і блогер Володимир Золкін повідомив, що бійці 501-го окремого батальйону морської піхоти ЗСУ відбили контратаку ворога на околицях сусіднього Приютного.

На представленому відео наші захисники показують щонайменше чотири трупи загарбників біля своїх позицій. У нас обійшлося без втрат.

В свою чергу, рашисти повідомляють, що ЗСУ пішли в наступ на Урожайне (на мапі позначено червоним прямокутником) зі сторони сусіднього Старомайрського. Побажаємо їм успіху.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Киеве во дворе суда одессит разбил топором 13 авто, видео

16.02.2018 - 17:55
У столичного суда одессит разгромил 13 авто. Якобы за Труханова В Соломенском управлении полиции Киева дает показания 35-летний одессит, которого задержали после того, как он топором разбил 13 автомобилей во ...