ЗСУ деблокували своїх бійців у Кліщіївці

Минулої доби на Краматорському напрямку бійці Сил оборони відбили десять штурмів російських окупантів в районах частково окупованих села Кліщіївка (південніше раніше захопленого ворогом Бахмута) та містечка Часовий Яр (західніше).

Про це в оперативній інформації станом на восьму годину першого липня, оприлюдненій на офіційній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук», повідомив пресцентр Генерального штабу Збройних сил України.

У свою чергу, наш захисник, який воює на цій ділянці фронту і веде Телеграм-канал «Бахмутський Балу», сьогодні написав про фактичну деблокаду наших бійців у Кліщіївці:

«Не могли замінити побратимів на позиціях у Кліщіївці — не давала артилерія та пташки орків. Але хлопцям вистачило боєприпасів для утримання позицій. Ситуацію стабілізували, намагаємося утримувати позиції!».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Голый пикет против насилия провели в Германии (видео)

09.01.2016 - 16:35
Под стенами собора в Кельне, когда температура воздуха составляла +4, молодая женщина из Швейцарии обнаженная и с плакатом в руках протестовала против недавних актов насилия над женщинами в Германии. Она ...

В Сирии забросали камнями российский БТР, видео

30.08.2021
Отчаянные повстанцы против диктатора Асада ...

Дворник изыскано подшутил над прохожими (видео)

15.12.2015
Выпавший снег и творческий склад ...