ЗСУ дали відсіч окупантам на Покровському напрямку

Бійці Сил оборони за 22 з половиною години минулої доби на Покровському (раніше Авдіївському) напрямку знищили один танк і дев’ять бойових броньованих машин різних типів російських окупантів, які штурмували наші позиції. Разом маємо роту бронетехніки.

Також були знищені три гармати і три автомобілі загарбників, а їх втрати у живій силі оцінені більш ніж в 350 чоловік (три з половиною роти) ліквідованими і пораненими.

Про це в останньому на момент написання цих рядків зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, розповів пресцентр Генерального штабу Збройних сил України:

«На Покровському напрямку підрозділи нашого угруповання відбивали 21 атаку противника. 11 штурмових спроб росіян прорватися далі від Очеретиного успіху не мали. Крім того, українські воїни стали на заваді 5 атакам ворога в районі Новоселівки Першої. Тривають бої поблизу Сокола, Новоселівки Першої, Яснобродівки та Невельського. На окремих ділянках ситуація напружена».



Подпишитесь на новости

 

Video >>

ВСУ приняли бой с ДРГ террористов возле Песок, видео

22.02.2018 - 16:47
Военное телевидение Украины и волонтерский фонд «Повернись живим» рассказали о ночной атаке террористов на украинские позиции в районе Песок под Донецком (смотри видео). Вражеская ДРГ была замечена в тепловизор. Командир ...

Снайпер метким выстрелом достал пулеметчика ДНР: опубликовано видео

01.07.2018
Украинский расчет снайперов ликвидировал оккупанта ...