ЗСУ блокують наступ окупантів на Часів Яр

Протягом перших вісімнадцяти годин третього січня на Бахмутському напрямку бійці Сил оборони відбили чотири атаки російських окупантів біля Богданівки на північний захід від Бахмута та Андріївки південніше.

Від артилерійського та мінометного вогню загарбників постраждали більше десяти населених пунктів, у тому числі, Богданівка, Часів Яр, Миколаївка, Кліщіївка, Андріївка.

У свою чергу, наш захисник, який воює на цій ділянці фронту і веде Телеграм-канал «Бахмутський Демон», повідомляє, що у нас «важка ситуація» біля Кліщіївки та Курдюмівки південніше Бахмута. А також, що у агресора «серйозні наміри» щодо сусіднього вільного міста Часів Яр.

На що його побратим, який веде Телеграм-канал «ФРОНТ», відповів: «До Часового Яру росіянам, як до неба рачки, не панікуйте».

Заступник командира штурмового батальйону 5-ї окремої штурмової бригади ЗСУ — старший лейтенант Олексій Тарасенко раніше зазначав, що самі бойові дії тривають на дуже далеких підступах до Часового Яру, а саме місто дуже сильно укріплене. За його словами, супротивники переважно намагалися вбити клин на півночі від Бахмута – біля села Богданівки від селища Хромове.

Російська армія продовжує інтенсивні наступальні дії на Куп’янському і Бахмутському напрямках. Зокрема, окупанти намагаються наступати на місто Часів Яр в Донецькій області. Про це сьогодні повідомив командувач Сухопутних військ ЗСУ генерал-полковник Олександр Сирський.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Как выкрутить шуруп со слизанным шлицем

08.12.2015 - 11:20
Каждый в жизни сталкивался с проблемой слизанного шлица на шурупе. Оказывается, можно сэкономить кучу нервов! Подробней на видео. И что удивительно — красная и зеленая резинки дают одинаковый эффект! Даже ...

Появилось видео первого пуска ракеты Javelin бойцами ВСУ

22.05.2018
Президент Украины Петр Порошенко сообщил ...

В Украине прошли успешные испытания нового танка Т-72АМТ: видео

13.08.2018
Президент Петр Порошенко опубликовал в ...