ЗСУ атакували російську танкову колону

Збройні сили України знищили танк російських окупантів на дорозі з розтрощеного населеного пункту сільського типу. При чому, що цікаво, відповідне відео зняте загарбником, який їхав в іншому танку одразу за враженим.

Судячи з того, що інтервент висунувся по пояс з відкритого люку башти, знімаючи перший танк, він явно не чекав того, що сталося. Несподівано перший танк яскраво вибухнув, а потім почав горіти й диміти.

Друга машина зупинилася. Потім смикнулася вперед, знову зупинилася, а тоді швидко поїхала назад. Видно, три члени екіпажу палаючого танку вискочили з нього.

Цей ролик на своїй сторінці в соціальній мережі «Твіттер» сьогодні оприлюднив народний депутат і волонтер Юрiй Мисягiн з коментарем:

«Відео російського танкіста… Під час руху танкової колони український боєприпас чітко потрапляє у російський танк, що йде першим, та знищує його».

Якщо це справді була колона, як вказує Мисягін, то зрозуміло, що другий танк міг рухатися назад в тому випадку, якщо це ж зробили ті, що їхали за ним.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Мальчик безуспешно пытается учить стих

24.11.2015 - 18:11
Почти каждый человек обладает каким-нибудь талантом. Но такой неспособности к запоминанию двух рифмованных слов, пожалуй, нет ни у кого. На видео подробней. ...

«Боруссия» громит «Легию» с рекордным счетом: видео голов

23.11.2016
С хоккейным счетом завершился поединок ...