ЗСУ активно вибивають окупантів з околиць Покровська
Російські пропагандисти, які називають себе «воєнкорами», стверджують, що штурмовики загарбників прорвалися вже в центр міста Покровськ Донецької області. Однак наші захисники і водночас військові блогери це заперечують.
Зокрема, військовослужбовець Збройних сил України, який воює на цій ділянці фронту і веде Телеграм-канал «Бахмутський Демон»:
«Ні в який центр Покровська орки не прориваються, прямо зараз гасимо їх на околицях. Центр Покровська в них у вологих мріях хіба сьогодні. Ситуація важка, але б’ємося».
Про це ж у своєму Телеграм-каналі «Рапорт Сержанта» розповів боєць Сил оборони, який воює добровольцем з 2014 року, а зараз служить в одному з батальйонів спеціального призначення:
«Дивлюся на карту русні по «захопленню» центру Покровська і не припиняю дивуватися, наскільки треба бути тупими, щоб не розуміти елементарних речей: логістика, зв’язок, резерви тощо. Та виїпуть і висушать те стадо, якщо воно спробує залізти такою кількістю…
Для того, щоб потрапити в центр міста, їм потрібно знести всі житлові/нежитлові приміщення/підвали і закинути купою «м’яса» вулиці. Це не одна-дві ДРГ. І судячи з того, що пару груп все таки зайшли, надія у цього «м’яса» саме на «підтягування» і основних сил, і логістичних, в тому числі. Але, навряд чи дочекаються».
Подпишитесь на новости
























