Знищено логістичний шлях окупантів на Запоріжжі
Біля залізниці на південний захід від окупованого Мелітополя Запорізької області сьогодні близько чотирнадцятої години пролунав дуже потужний вибух. Мешканці сусідньої Якимівки при цьому також відчули тремтіння землі.
Повідомивши про це, видання «РІА-Мелітополь» припускає, що був підірваний залізничний переїзд в районі Долинського. Однак при цьому не виключається й інша природа вибуху: наприклад, це міг бути запуск якоїсь ракети окупантами.
Блогер і полковник ЗСУ Анатолій Штефан Штірліц, вірогідно, про цю подію написав: «За попередньою інформацією, партизани відпрацювали на відмінно в районі с. Д. Шмакібум було чутно на десятки кілометрів. Інформація уточнюється».
Мер Мелітополя Іван Федоров також оптиміст: «Українська залізниця проти окупантів. Кілька годин тому залізничні рейки поблизу села Долинське Якимівського району гучно зупинили роботу… Мінус один шлях для русні».

Подпишитесь на новости

























Коментарі (0)