Знищено комбата російських окупантів

Один з організаторів іловайської трагедії у 2014 році, командир російських десантників Дмитро Лисицький загинув. Правда, поки не зрозуміло, як само. За однією версією, він скоїв суїцид, за іншою, був ліквідований Збройними силами.

Напередодні про смерть Лисицького, командира  1-го батальйону 247-го десантно-штурмового полку ЗС Росії, героя Росії повідомив блогер Єгор Гузенко, який служив під його керівництвом.

Згодом в українських ЗМІ з’явилась інформація про те, що Лисицького ліквідували Збройні сили.

Натомість російські ЗМІ стверджують, що Лисицький наклав на себе руки. Повідомляється, що його тіло з вогнепальним пораненням було виявлено приблизно о 10 ранку 26 березня в його квартирі в Ставрополі на вулиці Сєрова.

Товариші по службі стверджують, що останнім часом Лисицький був у пригніченому стані і говорив про самогубство, імовірно, «через скарги на його неправомірні дії щодо особового складу».

Загибель підполковника без зазначення причини підтвердив російським телеграм-каналам голова Благодарненського міського округу Ставропольського краю Олександр Теньков.

Генпрокуратура України в 2020 році оприлюднила цікаві цифри критичної переваги росіян над українцями в Іловайську: особовий склад – 1 до 18, танки – 1 до 11, бронетехніка – 1 до 16; артилерія — 1 до 15, «Гради» — 1 до 24. У нас не було шансів. І на допомогу не було звідки чекати.

Можливо, не варто було йти з Іловайська нібито узгодженим із Путіним зеленим коридором смерті, а треба було прориватися на північ, до тоді ще українського Дебальцевого. Але при цьому розкладі втрати були б не меншими, а, можливо, й більшими.

У результаті тоді загинули 366 українських воїнів (багатьох поранених убили росіяни), 429 поранених, 300 полонених. Інформація про ці військові злочини передано до Міжнародного кримінального суду в Гаазі для вирішення питання про відкриття кримінального провадження.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Вековая история главного кабаре мира «Мулен Руж» в фотографиях: фото, видео

27.11.2016 - 15:54
В Париже у подножия Монмартра 6 октября 1889 года приняло первых посетителей ночное кабаре «Мулен Руж». В этом году предприниматели Жозеф Оллер и Шарль Зидлер купили обветшалый танцевальный зал «Белая ...

Кот демонстрирует сложные акробатические номера (видео)

10.05.2016
По части акробатики и гимнастических ...

Побелка деревьев: когда, как и надо ли вообще

18.11.2015
Побеленные деревья в нашей стране ...

Практикующие украинские врачи читают рэп. Видео

18.02.2018
Все знают о вреде самолечения ...