Знищено базу окупантів на звалищі під Мелітополем

Минулої ночі (ближче до 21 години) в окупованому Мелітополі Запорізької області знову пролунали потужні вибухи. Про це з посиланнями на місцевих жителів повідомили Телеграм-канал «Оперативний ЗСУ» та міський голова Іван Федоров.

Вже сьогодні вранці мер розповів, що була «відмінусована» (знищена) база російських окупантів на звалищі в сусідньому Веселому.

Цікаво, що, збираючи там військову техніку, загарбники глушили мобільний зв’язок, аби запобігти інформування місцевими жителями Збройних сил України.

Загалом Іван Федоров задоволений «бавовною», яка навідується останнім часом до Мелітополя і оточуючого району:

«Починаючи з понеділка 27 березня бавовна розквітала у Мелітополі, Федорівці, Веселому, поблизу Молочанська, Токмака, Мирного. Потім знову і знову у Мелітополі».



Подпишитесь на новости

 

Video >>

Усик побил Табисо Мчуну и сохранил пояс чемпиона мира: видео

18.12.2016 - 12:06
Александр Усик добыл свою десятую досрочную победу на ринге и защитил звание чемпиона мира по версии WBO в первом тяжелом весе. Бой проходил в США, а соперником украинца выступил боксер из ...

ВСУ готовы к наступлению: видео

04.06.2018
Представитель пресс-центра Объединенных сил Виктор ...