Змінено формат операції під Бахмутом

Формат операції на Бахмутському напрямку змінено, через що спостерігається тимчасове відносне затишшя в контексті ведення наступальних дій. Про це заявив командувач Сухопутних військ Збройних сил України Олександр Сирський.

При цьому, з його слів випливає, що російські окупанти продовжують диктувати свої умови і нав’язувати нам характер війни на цій ділянці фронту:

«Спостерігається значне зменшення будь-яких активних дій ворога при збільшенні кількості обстрілів з важкого озброєння, в основному з артилерії та мінометів. На перший погляд здається, що ворог відмовився від продовження наступальних дій на цьому напрямку, але це враження не відповідає дійсності».

Після вдалого травневого контрнаступу ЗСУ на Бахмутському напрямку це викликає певне розчарування. Хоча, скажімо, боєць ЗСУ, який воює під Бахмутом і веде Телеграм-канал «Бахмутський Демон», налаштований більш оптимістично:

«Вагнерів потроху меншає, регулярка (кадрова армія РФ) якась труслива заходить. Русня вже не приховує, що сенсу в контролі Бахмута нема, бо з флангів по них прилітає постійно. Регулярка їхня не хоче йти на фарш, пробивати далі коридори в них не виходить; ми ж флангами рухаємося».

Щоправда, останнім часом помітних на мапі загально відомих наших просувань під Бахмутом не було. Про відсутність просування також каже й Сирський, уточнюючи, що наразі вирішуються інші завдання.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Производство автомобилей на 3D-принтере запустят в ближайшее время

09.11.2015 - 12:44
На выставке SEMA компания Local Motors показала прототип будущего серийного автомобиля LM3D Swim. Маленькое багги на 75% изготовлено с помощью технологий 3D-печати. Американцы из Local Motors мечтают стать первыми в ...

США построили уникальный ракетный эсминец-истребитель: видео

16.07.2017
На военно-морской базе Перл-Харбор, расположенной ...