ЗМІ назвали нову загрозу для США з боку Росії

Глобальна мережа, якою передається майже весь інтернет і фінансовий трафік — вразлива для саботажу. Росія нині досліджує підводну інфраструктуру Атлантичного океану. Про це повідомляє інформагентство Bloomberg.

Голова комітету з розвідки Палати представників Майк Тернер заявив, що США впадають у міжнародну кризу, ігноруючи намір Росії розмістити ядерну зброю в космосі та використовувати електромагнітний імпульс, щоб вивести з ладу угруповання супутників, яке лежить в основі їхньої розвідки.

ЗМІ зазначає, що існує більш вразлива «ахіллесова п’ята», що загрожує глобальній торгівлі, всесвітній військовій готовності та логістиці, а також самому інтернету.

Мова про вкрай вразливий комплекс підводних кабелів, які забезпечують основу світового зв’язку.

Організація Policy Exchange у Британії у своєму звіті наголосила на вразливості підводних кабелів.

Росія планує вивести у космос ядерну зброю. Саме через це голова комітету Палати представників з розвідки Майк Тернер заявив про загрозу національній безпеці США та закликав американського президента Джо Байдена розсекретити всю інформацію щодо цього. Про це у середу, 14 лютого, повідомляло ABC News.

Джерела видання вказують, що розвіддані США пов’язані з бажанням Росії відправити ядерну зброю в космос. Йдеться не про те, щоб скинути ядерну зброю на Землю, а, скоріше, про її можливе використання проти супутників.

Зазначається, що ця тема є тривожною і дуже делікатною. Не зачіпаючи цю тему безпосередньо, кілька членів Конгресу швидко назвали проблему серйозною, але наголосили, що не потрібно викликати суспільну тривогу.

«Ми збираємося працювати разом над вирішенням цього питання, як ми займаємося всіма делікатними питаннями, які засекречені», — заявив спікер Палати представників Майк Джонсон журналістам.

Член палати представників Джим Хаймс, демократ із Коннектикуту і високопоставлений член комітету з розвідки Палати представників, повторив це у своїй власній заяві, назвавши попередження «значним», але «не приводом для паніки».

«Що стосується того, чи можна розсекретити більше інформації з цього питання, це варте обговорення, але це не та дискусія, яку слід вести публічно», — сказав Хаймс.

Міністр оборони фашистської РФ Шойгу пізніше заявив, що його країна не розробляє таких планів. Але враховуючи факт того, що влада Росії хронічно бреше, слова Шойгу жодним чином не додають прозорості цьому питанню.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

ВСУ уничтожили опорный пункт террористов: видео

29.09.2019 - 10:44
Фронтовой волонтер Юрий Москаленко и Белоцерковская волонтерская группа обнародовали очередное видео из цикла «шмаки-бум». Сюжет классический: работа артиллерии при корректировке огня беспилотным летательным аппаратом, который и снял ролик. В результате ...

Рецепт маринования шашлыка из свинины

01.11.2015
Маринуем Шашлык из свинины. ...