ЗМІ дізналися про «мирний план» Трампа щодо РФ

У разі повторного обрання президентом США Дональд Трамп буде намагатися влаштувати мирні переговори між Україною та Росією. Про це у середу, 14 лютого, повідомило Bloomberg з посиланням на джерела.

За їхніми словами, радники Трампа обговорюють питання про те, як «посадити за стіл переговорів» президента України Володимира Зеленського та російського лідера Володимира Путіна. Як зазначає один з радників Трампа, обіцянки припинити надання військової допомоги Києву можуть допомогти переконати Україну розпочати переговори.

Серед можливих кроків, які Трамп збирається зробити, джерела також називають скорочення зобов’язань США перед деякими країнами НАТО. Як зазначає агентство, якщо такі ініціативи будуть реалізовані, вони «перевернуть десятиліття політики США» і зруйнують Альянс.

Насправді, весь цей план і так був абсолютно зрозумілим, бо нічого іншого просто не існує, щоб припинити війну. Але проблема в тому, що так само зрозуміло й те, що буде далі при такому розвитку подій. А саме — здача Путіну вже захоплених українських територій, нова війна за декілька років, а також відсутність репарацій Росії.

Чи розуміє це Трамп? Не може не розуміти. А це означає, що йому байдужі доля нашої країни й життя українців.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Священника-сепаратиста увидели на видео с проституткой и кнутом

06.03.2017 - 11:16
Харьковский священник Александр Каневский стал настоящей «звездой». С 2014-го он активно проповедовал идеи «русского мира», пока не был на время отстранен от службы. Вскоре иерея вернули к «общению» с прихожанами, ...

Динамо разгромило Александрию: видео голов

10.09.2017
Киевское «Динамо» добыло уверенную победу ...

В Харькове мажор устроил стрельбу с балкона: видео

26.10.2017
За демонстрацию стрельбы из оружия ...