Злодії з Одеси викрали на Вінниччині хімічні засоби на 5 мільйонів гривень

Вінницькою місцевою прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт за обвинуваченням п’ятьох жителів Одеської області у вчиненні ними кримінального правопорушення, передбаченого частиною 5 статті 185 Кримінального кодексу України – таємне викрадення чужого майна (крадіжка), вчинене за попередньою змовою групою осіб, поєднане з проникненням у сховище і вчинене в особливо великих розмірах.

Так, вказані особи в березні цього року, вночі, приїхали на вантажному автомобілі до села Гавришівка Вінницького району та шляхом демонтажу металевої стіни проникли всередину ангару, що належить фермерському господарству, звідки таємно викрали хімічні засоби захисту рослин. Вказаними діями завдали фермеру матеріальної шкоди на суму понад 5 мільйонів гривень.

Обвинуваченим у вчинені особливо тяжкого злочину, які перебувають під заставою до постановлення судом вироку, загрожує відповідальність у виді позбавлення волі строком до 12 років з конфіскацією належного їм майна.

Прокурор Вінницької місцевої прокуратури
Л. Вітковська

 


 
luckyads
Yandex


РедТрэм Обменный

Комментарии закрыты.

Video >>

На пляже Ланжерон в Одессе мощный пожар в ресторане: видео

24.07.2017 - 23:07
В Одессе с семи вечера на пляже Ланжерон горит ресторан “Хуторок”. Пожар продолжается до сих пор. Несмотря на усилия пожарных, пламя долгое время не уменьшалось. Пожар был локализован примерно в 21:30, большого пламени уже нет. Ресторан ...

Видео, из-за которого Ляшко могут посадить, покоряет Интернет

15.07.2016
Лидер Радикальной партии Олег Ляшко ...

В Израиле толстых ежей посадили на диету: видео, фото

06.01.2018
Ожирение, как оказалось, болезнь, которая ...

Большое судно врезалось в мост в Китае: видео

02.04.2017
Грузовое судно, перевозившее около тысячи ...