Зіркового ексгравця «Арсенала» дратує гра Зінченко

Девід Сімен розкритикував Олександра Зінченка. Легендарному у минулому голкіперу Арсенала і збірної Англії не подобаються помилки українця у захисті.

За словами Сімена, така гра Зінченка дратує усіх уболівальників і його зокрема.

«Якщо говорити про Зінченка як лівого захисника, то я знаю, що він любить грати в центрі поля. Але при цьому він періодично віддає м’яч супернику на дійсно важливих позиціях.

У матчі з Астон Віллою він знову кілька разів так помилився. І це всіх дратує», — сказав Сімен на своєму YouTube-каналі.

Арсенал вдома програв Астон Віллі 0:2. Господарі володіли перевагою у матчі, утім використати свої моменти не змогли. Натомість гості довго вичікували у захисті, і завдали ударів в останні хвилини матчу. Ліверпуль поступився Крістал Пелас. Гра завершилася мінімально перемогою лондонців з рахунком 1:0. Єдиний гол на 14-й хвилині забив Еберечі Езе. Асист на англійського форварда віддав Тірік Мітчелл.

Програші лідерів чемпіоната відкинули їх після 31 туру на друге і треттє місця, а вперед вирвався МанСіті.

Додамо, що й тренер Арсенала Артета, схоже, не дуже задоволений грою Зінченка, адже шукає на його позицію нового виконавця.