Зимовий наступ Путіна провалився, – Bild

Зимовий наступ російсько-фашистських військ в Україні провалився. За три місяці від початку штурмів у Донецькій і Харківській областях окупанти не досягли нічого, крім величезних втрат. Про це пише військовий оглядач німецького видання Bild Юліан Рьопке.

Він розлого аналізує втрати загарбників в техніці і живій силі, констатуючи, що жодна з цілей не досягнута. Мова про намагання захопити Авдіївку у просунутися на Харківщині з зазіханням на Куп’янськ.

Зазначається, що за ці місяці було знищено понад 400 одиниць бойової техніки російських загарбників. Росія залишається далекою від захоплення Куп’янська і Авдіївки, так само як і в жовтні минулого року.

Рьопке пише, що на північ від Авдіївки російські солдати зав’язли біля невеличкого села Петрівське — українська армія утримує оборону там за допомогою дронів-камікадзе і бронетранспортерів Bradley. Кілька місяців на цій ділянці фронту не відбувається серйозних змін, тому росіяни поки що не можуть оточити Авдіївку. 

«На північ від Куп’янська, який українські війська звільнили восени 2022 року, російська армія застрягла біля села Синьківка. Тут танкові роти ЗС РФ одна за одною натикаються на мінні поля, втрачаючи техніку. З російськими солдатами тут насамперед борються за допомогою касетних боєприпасів і гранат, які скидаються з дронів», — зазначає журналіст.

На його думку, залишається відкритим питання про те, як довго Україна зможе стримувати наступ російської армії і чи вистачить бійцям ЗСУ боєприпасів для цього. 

«За російськими атаками за участю тисяч солдатів у листопаді та грудні послідували більш дрібні зіткнення, які тривають протягом останнього тижня. Росії, очевидно, доведеться знову збирати резерви, перш ніж вона зможе вкотре перейти в наступ», — пише військовий оглядач.

Зазначимо, що російські загарбники мають незначні успіхи на Бахмутському напрямку, де змогли майже окопувати Хромое, та трохи посунути фронт біля Богданівки, Кліщіївки і Андріївки. Також певні просування були на Мелітопоьському напрямку, але теж мізерні.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Иерусалиме террористы совершили вооруженное нападение на Храмовой горе: фото, видео

14.07.2017 - 12:47
Утром 14 июля в Иерусалиме трое террористов учинили стрельбу в полицейских. Инцидент произошел на Храмовой горе в районе Львиных ворот. В результате этого трое человек получили ранения. Как предают израильские ...

Путинским оккупантам нанесен большой урон: появилось видео

22.02.2018
Наши военные на передовой ежедневно ...

В США опять свирепствуют торнадо, — есть разрушения (видео)

03.02.2016
После серии ударов декабрьской стихии, ...

Геращенко объяснил, почему вылизал тарелку в ресторане: видео

09.12.2017
Нардеп Антон Геращенко вполне вразумительно ...