Зі Сватового евакуювалася окупаційна адміністрація

Минулої доби наші захисники відбили атаки російських окупантів в районі села Андріївка Луганської області. Про це в ранковому зведенні, серед іншого, розповів речник Генерального штабу Збройних сил України Олександр Штупун.

Також він зазначив, що в хірургічне відділення районної лікарні в Старобільську доставлено більше сотні поранених інтервентів. Сама ж лікарня, так само як і сусідні ЦРЛ в Біловодську та Марківці перепрофільовані загарбниками в військові шпиталі.

В свою чергу, голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай заявив, що ЗСУ відбили атаки на Білогорівку і Стельмахівку. А також, що зі Сватового евакуювалася окупаційна адміністрація; це начебто є свідченням того, що фронт наближається до міста.

Однак авторитетний укладач фронтових карт «deepstatemap.live» суттєвих змін на лінії фронту в Луганській області поки що не фіксує.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Россия отправляет в Киев на «Евровидение» Юлию Самойлову с красивой песней о любви: видео

12.03.2017 - 23:15
Россия определилась с участником Евровидения-2017. Первый канал завершил так называемый внутренний конкурсный отбор исполнителей и композиций для участия в музыкальном конкурсе «Евровидение-2017» и определился с выбором -в Киев поедет Юлия Самойлова с песней о любви Flame Is Burning. Автор музыки ...

Рекордный парад купальников в ЮАР (фото) (видео)

14.01.2014
На улицах столицы ЮАР прошел ...