Зі Сватового евакуювалася окупаційна адміністрація

Минулої доби наші захисники відбили атаки російських окупантів в районі села Андріївка Луганської області. Про це в ранковому зведенні, серед іншого, розповів речник Генерального штабу Збройних сил України Олександр Штупун.

Також він зазначив, що в хірургічне відділення районної лікарні в Старобільську доставлено більше сотні поранених інтервентів. Сама ж лікарня, так само як і сусідні ЦРЛ в Біловодську та Марківці перепрофільовані загарбниками в військові шпиталі.

В свою чергу, голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай заявив, що ЗСУ відбили атаки на Білогорівку і Стельмахівку. А також, що зі Сватового евакуювалася окупаційна адміністрація; це начебто є свідченням того, що фронт наближається до міста.

Однак авторитетний укладач фронтових карт «deepstatemap.live» суттєвих змін на лінії фронту в Луганській області поки що не фіксує.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Виннице прошел мощный град размером со сливу: фото, видео

12.09.2017 - 19:18
Вечером 12 сентября на северо-западной окраине Виннице прошел град. Судя по фотографиям, появившимся в Facebook, «кусочки» льда размером соответствовали сливам. Как уточнил «РЕАЛу» винничанин Артур Милованов, град он наблюдал в ...

В страшной аварии в России погибли украинцы: видео

25.05.2017
В консульской службе подтверждают смерть ...

Как развлекаются богатые русские дети: видео

17.07.2017
Дети богатых семей зачастую бесятся ...

Бойцы АТО добыли крутой боевой трофей: видео

20.02.2017
Военные показали трофей, добытый с ...