Жителі звільненої Снігурівки зустрічають бійців ЗСУ

Десятого листопада бійці 131-го окремого розвідувального батальйону військової розвідки Сухопутних військ Збройних сил України звільнили Снігурівку Миколаївської області. Про це повідомив, зокрема, народний депутат України, волонтер і блогер Юрiй Мисягiн.

На оприлюдненому відео наші захисники підкреслюють, що селище було звільнене саме сьогодні; очевидно, вчорашня інформація була передчасною. Також цікаво, що проголошення звільнення Снігурівки відбулося в присутності значної кількості місцевих мешканців. Вони аплодували і кричали «Дякую».

Тим часом, Управління стратегічних комунікацій ЗСУ повідомило, що внаслідок ракетно-артилерійського удару по базі російських окупантів в Червоному Маяку Херсонської області ліквідовано близько півсотні інтервентів. Принаймні, стільки витягнули з-під завалів.

Обидва населених пункти присутні на скрині мапи від сайту «deepstatemap.live».


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Видео, из-за которого Ляшко могут посадить, покоряет Интернет

15.07.2016 - 22:02
Лидер Радикальной партии Олег Ляшко теоретически рискует попасть в тюрьму. По-крайней мере статьи УК Украины, по которым по факту угроз со стороны Ляшко генпрокуратурой внесены сведения в ЕРДР, именно это ...

В США образовался огненный смерч, видео

29.08.2021
Завораживающее и одновременно страшное зрелище. ...

Верховную Раду окрасили в красный цвет: видео

22.03.2018
Здание Верховной Рады с наступлением ...