Зеленський звільнив гендиректора Укроборонпрому

Президент Володимир Зеленський у вівторок, 27 червня, звільнив з посади генерального директора державного концерну Укроборонпром Юрія Гусєва. Про це йдеться в указі президента №357/2023.

Зазначається, що звільнення відбулось згідно з поданою заявою.

Міністр стратегічної промисловості України Олександр Камишін написав у Telegram, що безперервна та стабільна робота найбільшого оборонного виробництва країни критично важлива для нашого війська.

«Попереду Укроборонпром чекають залізні зміни та суттєве посилення», — додав міністр.

Юрій Гусєв — працював в різних органах державної влади, в Міністерстві оборони України, був головою Херсонської обласної державної адміністрації. Директором Укроборонпрому він став у грудні 2020 року.

Нагадаємо, за інформацією Економічної правди, Кабінет міністрів затвердив на посаді нового керівника Укроборонпрому Германа Сметаніна. Рішення має набрати чинності 28 червня. 31-річний Сметанін — керівник харківського Заводу імені Малишева.

За словами джерел ЕП, Гусєв провалив ракетну програму.

Буквально шість днів тому було ухвалено стратегію, яка визначає пріоритети роботи концерну Укроборонпром і його підприємств на 2023-2034 рр. Про це повідомляла пресслужба концерну.

Головним завданням стратегії є сталий розвиток виробничої та технологічної бази для серійного виготовлення і постачання продукції та робіт, а також — надання послуг оборонного призначення для потреб Сил безпеки та оборони України.

Серед ключових пріоритетів Укроборонпрому та його підприємств: збереження традиційних науково-технічних і виробничих компетенцій; створення нових технологічних і виробничих компетенцій завдяки трансферу технологій від передових західних компаній; підтримка всього життєвого циклу експлуатації новітніх зразків озброєння і військової техніки.

Одним із визначальних чинників у діяльності підприємств концерну називають досягнення сумісності і взаємозамінності між озброєнням і військовою технікою України і країн НАТО.

Повідомлялося, що документ розроблено з урахуванням зміни стратегічного середовища, змін потреб Сил безпеки та оборони України в ОВТ, переформатування міжнародних ринків ОВТ.

До обговорення проєкту стратегії було залучено представників Інституту оборонного аналізу США.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Клип на песню Despacito стал самым популярным видео на YouTube

05.08.2017 - 21:58
За менее, чем 7 месяцев на YouTube клип на песню Despacito, стал во-первых, самым просматриваемым в мире, а во-вторых, преодолел отметку в 3 миллиарда просмотров. С 12-го января этого года ...

В российской больнице женщина добиралась на рентген ползком: видео

12.01.2017
Очередной шокирующий случай в России. В сети ...

Битва за молоко, между котом и козленком (видео)

12.03.2016
На этом видео разгорается настоящая ...