Зеленський зустрівся з главою збройового концерну Rheinmetall

Президент України Володимир Зеленський зустрівся у Києві із делегацією провідного німецького оборонно-промислового концерну Rheinmetall AG на чолі з головою правління Арміном Паппергером. Про це повідомляється на сайті глави держави.

У ході переговорів детально обговорювався стан співробітництва України з концерном та перспективи його розвитку.

Зеленський наголосив на необхідності подальшого поглиблення та інтенсифікації партнерства з метою забезпечення як нагальних потреб сил оборони України, так і для суттєвого посилення обороноздатності нашої країни у перспективі.

Він також висловив подяку провідній оборонній компанії ФРН і всьому народу Німеччини за всебічну допомогу і підтримку України в боротьбі проти російської агресії, що триває.

«Цінуємо цю важливу допомогу у нашій боротьбі за свободу та демократичні цінності», – сказав український лідер.

Західні країни мають можливість виробляти більше зброї, ніж будь-коли зможе Росія. У зв’язку з цим оборонна промисловість Європи має подвоїти виробництво боєприпасів для перемоги України у війні з Росією. Про це Паппергер два тижні тоу заявив в інтерв’ю інформагентству Bloomberg.

За його словами, за відповідної підтримки оборонна промисловість Європи та США зможе поставити в Україну достатньо військової техніки.

«Європа і США здатні виробляти більше, ніж будь-коли зможе зробити Росія», — сказав він.

Компанія має достатньо потужностей, щоб виготовити 240 тисяч снарядів, проте цього року вона збирається виготовити менш як 150 тисяч штук.

«У будь-якій нестачі боєприпасів винна не оборонка. Промисловість може надати те, що необхідно», — наголосив він.

Зазначимо, що наявність боєприпасів калібру 155 міліметрів стає дедалі більш актуальною, оскільки Україна прагне стримати російський наступ у Донецькій області. Зокрема, за словами міністра оборони України Олексія Резнікова, ЗСУ потребує понад 350 тисяч снарядів на місяць, що більш ніж утричі перевищує кількість, яку вони використовують нині.

Глава українського відомства звернувся до Євросоюзу із проханням надавати 250 тисяч снарядів на місяць. За словами Паппергера, цю кількість «буде важко виробляти».

«Для досягнення такої швидкості необхідно подвоїти пропускну спроможність у Європі», — пояснив він.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Мелания Трамп жестоко обошлась с президентом, появилось видео

03.02.2018 - 22:32
Первая леди США Мелания Трамп вновь поставила президента в неловкое положение. В аэропорту Палм-Бич во Флориде, сойдя с трапа самолета, она нарушила протокол, отказалась фотографироваться с Дональдом Трампом. Мелания не только ...

На Донбассе уничтожены позиции террористов: опубликовано видео

02.02.2019
Офицер Вооруженных сил Украины Анатолий ...

В небе над США зафиксировали очередной НЛО

30.07.2016
В США тысячи жителей американских ...