Зеленський зробив заклик до Радбезу ООН

Президент України Володимир Зеленський виступив на засіданні Ради безпеки ООН. Він закликав організацію засудити ракетні удари росіян по енергетичній інфраструктурі нашої країни та назвав їх «злочином проти людяності». З промовою за допомогою відеозв’язку глава держави звернувся до зыбрання у середу, 23 листопада.

Він також закликав членів Ради безпеки ООН ухвалити резолюцію, яка засуджувала б будь-які форми енергетичного терору Російської Федерації.

«Чого Росія хоче досягти? Коли температура нижче за нуль і мільйони людей не мають електрики, води, продовольства. Це очевидний злочин проти людяності», — зазначив він.

Також він закликав заборонити РФ брати участь у голосуваннях щодо її агресії проти України.

«Терористична держава не може брати участь у жодних голосуваннях з приводу своєї агресії, свого терору, це глухий кут», — сказав президент.

Зеленський також закликав змінити практику, за якої РФ як країна-терорист має право вето на будь-які рішення Ради безпеки, у тому числі щодо її агресії проти України.

Також президент України запросив представників ООН приїхати та подивитися на те, що Росія зробила з українською інфраструктурою, а Радбез ООН — підтримати раніше презентовану ним українську формулу миру.

«Сьогодні за один день прилетіло 70 ракет — ось російська формула терору. Ми чекаємо на реакцію на терор Росії. Нам потрібні системи ППО. Пора підтримати українську формулу миру», — підкреслив президент.


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Video >>

Бекхэм поцеловал Элтона Джона: появилось видео

21.05.2018 - 20:23
На Западе вовсю обсуждают поцелуй бывшего футболиста Дэвида Бекхэма в уста певца Элтона Джона. Последний является открытым геем, а за Дэвидом этого не наблюдалось. Поцелуй сняли на видео во время ...

Котенок помог собаке обрести свободу (видео)

18.06.2015
Есть выражение – живут как ...

Появилось видео, как Путин опрокинул стул Эрдогана

23.11.2017
Владимир Путин попал на передовицы, ...