Зеленський зробив заяву про ситуацію на фронті

Президент України Володимир Зеленський заявив, що російські окупанти користуються тим, що військова допомога Україні затримується. Нестача озброєння відчутна. Про це він сказав у вечірньому зверненні 19 лютого.

Зеленський також розповів, що побував на позиціях захисників на Куп’янському напрямку. Там він відвідав 14-ту окрему механізовану бригаду. Військові доповіли про основні потреби.

«Зараз дуже важка ситуація на кількох частинах фронту — саме там, де російські війська зосередили максимум резервів. Вони користуються затримками у допомозі України. І це дуже відчутні речі. Дефіцит артилерії. Потреба у фронтовій ППО та у більшій далекобійності нашої зброї», — зазначив президент.

Він наголосив, що ведеться максимальна робота з партнерами над відновленням та продовженням підтримки.

Глава держави окремо подякував тим компаніям, які вже налагодили виробництво зброї, дронів, снарядів та РЕБ.

«Звичайно, ми поки що не можемо забезпечити всі потреби лише завдяки власним можливостям, але кожен місяць додає Україні своєї сили, своїх можливостей. Я дякую всім, хто працює задля цього», — сказав Зеленський.

Тим часом президент США Джо Байден погодився провести зустріч зі спікером Палати представників Майком Джонсоном, щоб обговорити фінансування допомоги Україні. Про це повідомляє Reuters в понеділок, 19 лютого.

«Звичайно, я радий зустрітися з ним, якщо йому є що сказати», — сказав американський лідер.

Байден наголосив, що члени Республіканської партії роблять «велику помилку», виступаючи проти допомоги Україні, яка потрібна у війні з Росією, та відступаючи від загрози РФ.

«Це просто шокує. Я ніколи не бачив нічого подібного», — заявив президент США.

Байден сподівається, що смерть російського опозиціонера Олексія Навального підштовхне республіканців до підтримки допомоги Україні.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Гигантский 3-D принтер печатает дома целиком (видео)

25.10.2015 - 18:09
Big Delta представляет собой гигантский 3D принтер, достаточно большой, чтобы напечатать здание. Как утверждает WASP, итальянская компания, которая его собрала, он является самым большим 3D принтером в мире, и предназначен для ...

Террористы «ДНР» запретили проезд в ОРЛО через Дебальцево

12.08.2020
Спикер пресс-центра Объединенных сил Ярослава ...

Появилось видео обстрела дома Авакова из салютных установок

09.02.2019
Сегодня вечером активисты нескольких организаций ...

Активисты Нацкорпуса выдвинули жесткие претензии «Шахтеру»: видео

28.11.2017
Представители фанатских группировок Kharkiv City ...