Зеленський затвердив п’ять нових пакетів санкцій

Влада України затвердила ще пʼять санкційних пакетів проти країни-агресора Росії. Про це повідомив президент Володимир Зеленський у вечірньому звернені до громадян у п’ятницю, 12 травня.

«Сьогодні в нас – санкційний день. Затверджено пʼять санкційних пакетів, які ми дуже ретельно готували цими тижнями в РНБО, Кабінеті Міністрів, Офісі, у наших спеціальних службах», – сказав глава держави.

Він нагадав, що один з пакетів стосується Запоріжсталі. А саме блокується вплив на це підприємство з боку Росії, що досі існував завдяки різним підставним та офшорним особам.

«Частка, що контролювалася Росією через один із системних банків, буде конфіскована й працюватиме заради України та українців», – запевнив Зеленський.

Окрім цього, затверджено санкційні пакети, які продовжують курс України на ізоляцію та блокування російської військової промисловості.

«Сотні фізичних та юридичних осіб держави-терориста й повʼязаних із Росією стають мішенню для глобальної ізоляції. Дуже активно працюємо з партнерами, щоб усі, хто фактично виробляє цю агресію, хто дає зброю, боєприпаси, техніку й технології в руки терористів – щоб вони всі були роздавлені світом», – заявив президент.

Володимир Зеленський подякував усім, хто допомагає Україні тиснути на Росію за цю війну, а також блокувати намагання держави-терориста обходити санкції. На його думку, намагання чи сприяння обійти санкції має визначатися як один із найтяжчих злочинів проти міжнародного права та міжнародного миру.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Вековая история главного кабаре мира «Мулен Руж» в фотографиях: фото, видео

27.11.2016 - 15:54
В Париже у подножия Монмартра 6 октября 1889 года приняло первых посетителей ночное кабаре «Мулен Руж». В этом году предприниматели Жозеф Оллер и Шарль Зидлер купили обветшалый танцевальный зал «Белая ...

Тетерук в Раде огрел Семенченко по голове: видео

06.10.2017
Мы уже сообщали, что сегодня ...